VFX

trikové záběry

p

Co je VFX

VFX (z angl. visual effects) je pojem označující vizuální efekty neboli speciální obrazové efekty. Toto označení zahrnuje velké množství různých způsobů a druhů úprav obrazového materiálu, ať už se jedná o různé korekce, využití filtrů nebo i trikových efektů.

Díky dlouholetým zkušenostem využíváme tyto schopnosti v širokém spektru zakázek. Moderní technologie dnes umožňují využívat dříve náročné a drahé efekty i v projektech s nižšími rozpočty. Natáčení na zeleném pozadí je už mnohdy jednodušší a levnější, než s kamerou vyrazit do terénu a složitě připravovat scénu. S využitím 3D grafiky je pak jediným faktorem který nás může omezovat pouze představivost.

Co nabízíme

Mimo vlastní produkci nabízíme tyto služby i jiným produkčním společnostem, které sami nemají prostředky či kapacitu zajistit vše vlastními silami. To zahrnuje jak samotné obrazové a trikové úpravy záběrů, tak i konzultaci a asistenci při natáčení.

Jaká VFX videa děláme

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Jak vytvořit efektivní poptávku? Přečtěte si zde několik tipů.