Reference

jak nás hodnotí klienti

Se společností MadManMedia máme z Kreativních voucherů výbornou zkušenost. Pánové splnili vše, co slíbili. Děkujeme za skvělý výsledek, bezproblémovou a rychlou komunikaci i dodržení termínů.

Petr Přichystal

Manažer marketingu | LOMAX & Co s.r.o.

MadmenMedia pro nás již několik let natáčejí reklamní spoty a spolupráci si nemůžeme vynachválit. Vždy splní všechny naše požadavky a výstupy jsou kvalitní a dodané v termínu.

Michaela Kellerová

Project Manager | Notre Game s.r.o.

MADMENMEDIA jsou kreativní a díky svému technickému vybavení vytvoří i to, co se může zdát nemožné. Nic nebylo problém, nápady se hned realizují, takže se můžete snadno rozhodnout jak v projektu pokračovat. S MADMENMEDIA je opravdu rychlá a konstruktivní komunikace. Budeme se těšit na další společné projekty!
Dragana Žarković

Physiotherapy Product Marketing | BTL Medical Technologies

Z pozice regionálního marketéra ve společnosti České spořitelna s firmou MadMenMedia spolupracuji pátým rokem. Firmu využíváme na interní, školící a motivační videa, na menší projekty a v posledních dvou letech na velký projekt Abeceda peněz. Ten je nyní vlajkovým projektem v rámci celé banky a máme ho včetně videí na našich webových stránkách. Oceňuji výbornou domluvu, rychlé jednání a hlavně perfektní produkt v podobě videa. Kreativního přístupu ze strany MadMenMedia si všimli i kolegové z centrálního marketingu a v posledním roce začali firmu využívat v rámci celé České republiky na natáčení velkých konferencí, záznamů z akcí a workshopů.

Jan Vlček

Regionální marketing | Česká spořitelna a.s.

Madmenmedia využíváme jako dodavatele videa – produkčních služeb pro naši reklamní agenturu. Se spoluprací jsme dlouhodobě spokojeni a můžeme je tak doporučit i ostatním firmám.

Jiří Mikel

CEO | Contimex spol. s r.o.

Tvorbu instruktážních videí pro naše zákazníky jsme chápali jako nutnou výbavu moderního e-shopu. I když jsme s produkcí videí (natož s natáčením) neměli žádné předchozí zkušenosti, s „Madmeny“ se vše podařilo nad očekávání dobře a ještě jsme si u natáčení užili hodně legrace. Tímto děkuji za jejich trpělivost, neměli to s námi lehké.

Eva Vihanová

i-Living

V roce 2017 jsme v rámci výběrového řízení vybrali MadMenMedia jako dodavatele foto/video/grafických služeb, kdy hlavním požadavkem byla kvalita a kreativita.
Naše součinnost spočívá ve výrobě školících, PR i technických videí, jako i natáčení společenských akcí. Kromě flexibility to je hlavně kreativní část, kterou na MadMen oceňujeme. Můžeme se tak orientovat na to, co je nám bližší, a to je vytváření obsahu. Jejich práce nám pomáhá vylepšit a důstojně komunikovat firemní identitu.

Artur Kane

Technology Evangelist | Flowmon networks

Se společností MadMenMedia spolupracujeme již delší dobu a vždy je skvělá. Jejich videa jsou nápaditá, energická a vždy dokáží splnit zadání i očekávání klienta. Domluva je rychlá a bezproblémová, dokáží pružně reagovat na změny i požadavky. Videa dodávají ve velice krátkém čase po akci. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

Hana Sousedíková

Project manager | Concept line s.r.o.

Neměli jsme před sázkou na Medmanmedia k dispozici více, než náhled na předchozí portfolio a jejich webové stránky. Výsledku naší spolupráce předcházelo hledání nejlepšího možného scénáře, textu, hlasu a na výsledek jsme extrémně hrdí. Madmenmedia Vám chce předat to nejlepší, chtějí dělat kvalitu, bezesporu potěšení
spolupracovat!

Petr Vyskočil

zČech

Naši klienti

Líbí se vám naše práce? Kontaktujte nás.