Vuch

Klient: VUCH

Realizace: Leden 2019

""

VUCH

Reklamní spot pro kolekci hodinek značky VUCH.

ZADÁNÍ

Za pomocí 3D animace vytvořit reklamní video k představení široké kolekce hodinek s důrazem na hravost a dynamičnost videa. Z výsledného videa následně připravit i několik krátkých sestřihů pro reklamu na YouTube.

REALIZACE

Oproti klasickému postupu při tvorbě videa (scénář, storyboard, animace a následně střih k vybrané hudbě) jsme zde postupovali lehce nestandardně. V první fázi tvorby videa bylo nutné určit si konkrétní modely hodinek a pásků, které budou ve videu zobrazeny. Následovala příprava jednotlivých modelů a tvorba materiálů tak, aby dokonale odpovídaly předloze. Zajímavostí je, že jsme tyto hodinky ani nepotřebovali fyzicky vidět a veškerá komunikace s klientem probíhala na dálku a s pomocí fotografií.

Jakmile bylo jasné co chceme ve videu ukázat, přišel na řadu výběr hudby a k ní teoretický střih záběrů. V této fázi tak vznikl jakýsi koncept, kdy jsme věděli že na začátku chceme několik postupně gradujících scén přesně dané délky, pokračujeme záběry jednotlivých kolekcí a kočíme velkou scénou se všemi hodinkami najednou. Tvorba animace tak probíhala na předem jasně daný střih a mohli jsme si tak pohrát s drobnými detaily, jako je pohyb ručiček přesně do melodie.