Klient: LOMAX & Co s.r.o.

Realizace: Říjen 2019

"Se společností MadManMedia máme z Kreativních voucherů výbornou zkušenost. Pánové splnili vše, co slíbili. Děkujeme za skvělý výsledek, bezproblémovou a rychlou komunikaci i dodržení termínů."
Petr Přichystal

Manažer marketingu, LOMAX & Co s.r.o.

V roce 2019 jsme v rámci Brněnského kreativního voucheru spolupracovali s firmou LOMAX na sérii promo videí, které byly téměř kompletně vytvořeny pomocí 3D animace.

ZADÁNÍ

Navrhnout a pomocí 3D animace vytvořit krátká promo videa pro jednotlivé produkty (vchodové dveře, žaluzie, garážová vrata, předokenní rolety). Cílovou platformou pro videa jsou webové stránky a sociální sítě s možností budoucího užití v televizním vysílání.

REALIZACE

V první fázi projektu vznikl hrubý koncept pro jednotlivá videa a následně byly vypracovány storyboardy k odsouhlasení klientem. Společnou myšlenkou všech videí je uživatelský komfort při používání produktů Lomax. Bylo tedy nutné správně vystihnout emoce uživatelů a z toho důvodu jsme jako nejvhodnější zvolili spojení 3D animace s živými herci natočenými na klíčovacím pozadí, které jsme vkládali do počítačem vytvořených scén.