Dragonfly

Klient: DRAGONFLY trading s.r.o.

Realizace: Leden 2018

""

DRAGONFLY trading s.r.o.

Video s dvojsmyslným názvem Live 4 dance vzniklo v roce 2018 pro společnost Dragonfly. Dvojsmyslný je proto, že se v rámci jedné choreografie prolínají 4 naprosto rozdílné taneční styly v podání skvělé tanečnice Denisy Ozdobinski.

ZADÁNÍ

Tvorba promo videa pro podporu značky DragonFly.

REALIZACE

Postup při tvorbě tohoto videa byl trošku odlišný od běžných projektů. Jelikož máme poměrně blízko k tanečnímu a poledance studiu One 2 One a to zase k firmě DragonFly vyrábějící sportovní a taneční oblečení, využili jsme toho k tvorbě projektu, který pro všechny zůčastněné byl prací a zároveň i zábavou. Vznikl tak scénář, kde všichni mohli ukázat to nejlepší ze svého oboru a práce tak byla hrou. Tento scénář pak byl nabídnut firmě DragonFly, která nakonec vše finančně podpořila.

Na papíře vše vypadalo velmi jednoduše, ale jak se postupně ukazovalo, opak byl pravdou. Příprava scénáře a choreografie tance zabrala dlouhé 2 měsíce. Samotné natáčení pak probíhalo kvůli světelným podmínkám v noci a trvalo téměř 12 hodin v mrazivém prostředí starého skladiště.

Následná 3 měsíční práce ve studiu už byla jen třešničkou na dortu. Denisa během nepřerušených záběrů mění nejenom taneční styly, ale i oblečení. Toho bylo docíleno technikou Morphing, což ve výsledku znamená ručně obkreslovat tanečnici snímek po snímku. Každá změna oblečení tak ve videu zabere necelé 2s, ale je za ní vždy týden práce.

Další technicky náročnou částí pak byl záběr, kde Denisa prochází prázdným prostorem, otočí se a vyleze na pole dance stage. Tu bylo nutné celou vytvořit ve studiu pomocí 3D animace. Mimo to je video plné různých menších triků, jako je hod čepicí přes celou místnost na věšák, strhávání částí oblečení během tance apod. Jak celé natáčení probíhalo se můžete podívat v backstage videu.