Digi Guru

Klient: Conceptline / Česká spořitelna

Realizace: Leden 2019

"Se společností MadMenMedia spolupracujeme již delší dobu a vždy je skvělá. Jejich videa jsou nápaditá, energická a vždy dokáží splnit zadání i očekávání klienta. Domluva je rychlá a bezproblémová, dokáží pružně reagovat na změny i požadavky. Videa dodávají ve velice krátkém čase po akci. Spolupráci můžeme vřele doporučit."
Hana Sousedíková

Project manager, Conceptline / Česká spořitelna

Záznam z celodenní konference České spořitelny s názvem Digi Guru.

ZADÁNÍ

Zadavatelem zakázky byla eventová agentura Conceptline, která celou akci pro Českou spořitelnu organizovala. Zadáním bylo vytvořit z celodenní konference, zakončené večerní afterparty, poutavé video, které v několika minutách vystihne všechny zásadní momenty dne.

REALIZACE

U obdobných projektů, pokud to není nutné jinak, zajišťuje natáčení pouze jeden kameraman. Jeho práce začíná už před příchodem prvních hostů a vše končí až v pozdních nočních hodinách. Krom hrubého harmonogramu akce není nic předem naplánováno a během celého dne je potřeba být připraven zachytit jakýkoliv klíčový okamžik, který může být během několika sekund pryč. Kvalita videa je tak závislá na zkušenostech a pohotové kreativitě.

Vše je pak zúročeno při střihu, který může trvat několik dní a klíčový je i výběr hudby, která podtrhne atmosféru videa.

S eventovu agenturou Conceptline spolupracujeme již několik let na tvorbě videozáznamů z různých firemních akcí pro firmy jako je právě Česká spořitelna, ČEZ a další. Snažíme se zachytit nejen atmosféru dané události, ale zároveň ji doplnit o dynamický a propracovaný střih.